XIX Jesienny Bieg Przełajowy - 20.09.2018r.

prev next

Sukcesy NASZYCH UCZNIÓW w biegu

W swoich kategoriach wiekowych poszczególne miejsca zdobyli:

I miejsca: Jakub Gawliński, Mateusz Atlak ,Mateusz Stelmach, Dawid Kiełpiński

II miejsca: Marcel Wiśniewski, Olga Florczak, Łukasz Jabłoński, Mateusz Bogdański, Natalia Gawlińska, Maja Jóźwiak, Amelia Szymańska, Zuzanna Pranczk, Natalia Woźniak, Artur Woroniecki, Wiktoria Szajewska

III miejsca: Łukasz Mikołajczak, Igor Jodłowski, Krzysztof Krzyżewski, Krzysztofa Dworakowska, Szymon Sobiecki, Maja Wiśniewska, Julia Rutkowska, Klaudia Karulak, Marceli Gontarek

IV miejsca: Grzegorz Krzemiński, Aleksandra Czarnecka, Adrian Kiełpiński, Zuzanna Banasiewicz, Piotr Gajewski, Natalia Ławicka

V miejsca: Klaudia Majchrzak, Oskar Gawliński, Julia Jaskuła, Filip Stefaniak

VI miejsca: Norbert Zachandrewicz, Łukasz Lewandowski, Julia Bigos, Kacper Adamski, Marcelina Gala, Filip Zalewski, Dominika Buczkowska, Igor Kruk, Filip Szymański

GRATULUJEMY! :)

Napisali o nas: Tygodnik Płocki


10.09.2018r.

Zapraszamy do udziału w XIX Jesiennym Biegu Przełajowym na Mazowszu. W tym roku nawiązujemy do setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz jubileuszu szkoły w Radzanowie - dwa ostatnie biegi pod hasłem "Bieg 100-lecia".


XVIII Jesienny Bieg Przełajowy - 21.09.2017r.

XVIII Jesienny Bieg Przełajowy na Mazowszu – Radzanowo ‘2017

             21 września 2017 roku na boisku za przedszkolem i ulicach pobliskiego osiedla domków jednorodzinnych odbył się XVIII Jesienny Bieg Przełajowy zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Atleta” i Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie.

Sukcesy uczniów z naszej szkoły:

              W rywalizacji drużynowej nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt i I miejsce w kategorii chłopców –otrzymała dyplomy i puchary. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy aktywnie włączyli się w bieg zdobywając punkty. 

W rywalizacji indywidualnej:

Rocznik: dziewczęta 2010

II miejsce – Maja Wiśniewska, kl.2

III miejsce – Majewska Weronika, kl.1a

IV miejsce – Zuzanna Banasiewicz, kl.1a

V miejsce – Amelia Klekowicka, kl.2

VI miejsce – Julia Tybuś, kl.2

 Rocznik: chłopcy 2010  

I miejsce – Szymon Sobiecki, kl.1a

III miejsce ex aequo  – Bartosz Sztendur, kl.1a oraz Filip Zalewski ,kl.2

VI miejsce – Leon Koziczyński, kl.1a

 Rocznik: dziewczęta 2009

IV miejsce – Marcelina Gala, kl.3b

VI miejsce – Natalia Kłysiak, kl.3c

 Rocznik: chłopcy 2009  

III miejsce - Kacper Adamski , kl.3c

VI miejsce – Piotr Dobosz, kl.3b

 Rocznik: dziewczęta 2008                          

II miejsce – Woźniak Natalia, kl.4a

III miejsce – Krzemińska Alicja, kl.3a

V miejsce - Alicja Przybysz, kl.2c

VI miejsce - Nikola Woroniecka, kl.2a

 Rocznik: chłopcy 2008                  

II miejsce  - Marceli Gontarek, kl. 4a

 Rocznik: dziewczęta 2007                          

II miejsce- Wiktoria Szajewska, kl.4a

VI miejsce – Wiktoria Charubin, kl.4b

 Rocznik: chłopcy 2007                  

IV miejsce - Filip Szymański, kl.4a

VI miejsce – Sebastian Wiśniewski, kl.4a

Rocznik: dziewczęta 2006                          

III miejsce - Olga Florczak, kl.5b

 Rocznik: chłopcy 2006                

I miejsce - Łukasz Mikołajczyk, kl.5b

 Rocznik: dziewczęta 2005                          

V miejsce – Malwina Zielińska, kl.6b

 Rocznik: chłopcy 2005

I miejsce - Jakub Gawliński, kl.6a

Rocznik: dziewczęta 2004          

III miejsce – Julia Jasińska, kl.7b 

Rocznik: chłopcy 2004                  

I miejsce – Łukasz Jabłoński, kl.2b G

V miejsce - Igor Jodłowski, kl.7b 

Rocznik: dziewczęta 2003                          

IV miejsce -  Karolina Tokarska, kl.3b G 

Rocznik: chłopcy 2003                  

I miejsce – Mateusz Atlak, kl.2a G

II miejsce – Mateusz Bogdański, kl.2a G

V miejsce – Bartłomiej Witkowski, kl.2b G 

Rocznik: dziewczęta 2002 i starsze                        

II miejsce -  Krzysztofa Dworakowska, kl.7a

V miejsce – Julia Bigos, kl.2a G

VI miejsce – Natalia Gawlińska, kl.2a G

 Rocznik: chłopcy 2002 i starsi  

II miejsce – Daniel Olszewski, kl.3b G

W kategorii klas:

I – klasa 2a G

II – klasa 1a SP

III – klasa 5b

IV – klasa 2 SP

V – klasa 4a

VI - klasa 6a

VII – klasa 7b i 3b SP

VIII – klasa 2b G i 3c SP

 GRATULUJEMY!

Sekretarz UKS „Atleta” Monika Wolińska